21-02-2019
.....................................

Zmiana strony w zobowiązaniu

nie zmienia zasad obliczania i biegu...


09-02-2019
.....................................

Nowy rok nowe przepisy

Nowa ustawa o spółkach z o.o. i z...


08-08-2018
.....................................

Dyrektor odpowiada za długi spółki

Nowa Ustawa o spółkach z o.o....


30-04-2017
.....................................

Ile gotówki można

przewieźć przez granicę Ukrainy?


28-04-2017
.....................................

Jaka jest treść

art.364 Kodeksu Karnego Ukrainy...


29-03-2017
.....................................

Czasowy wwóz

Procedury celne określa Kodeks Celny...




Aktualności




Login
Hasło

Przypomnij hasło | Rejestracja


Czy rekompensatę (odszkodowanie) za uszkodzenie bądź zniszczenie towarów (01-06-2010)

wlicza się do podstawy opodatkowania podatkiem VAT?

więcej...

Podmiot działalności przedsiębiorczej – osoba prawna rozpoczyna działalność. (28-05-2010)

Jak odbywa się określenie limitu kasy, jakie są terminy wpłaty przez przedsiębiorstwo gotówki na rachunek bankowy? Jaka jest graniczna kwota dziennego rozliczenia gotówkowego jednego przedsiębiorstwa z innym przedsiębiorstwem?

więcej...

Jak w ewidencji podatkowej odzwierciedlany jest (28-05-2010)

zakup, ulepszenie oraz sprzedaż aktywów nieprodukcyjnych?

więcej...

Zmiany w prawie podatkowym (27-05-2010)

Najwyższa Rada Ukrainy przyjęła zmiany do prawa podatkowego ustawą „O wniesieniu zmian do wybranych aktów prawnych”.

więcej...

Czy jest opodatkowana podatkiem VAT dostawa towarów (28-05-2010)

na terytorium celnym Ukrainy przez nierezydenta nie posiadającego przedstawicielstwa na Ukrainie?

więcej...

Jakie czynności podlegają opodatkowaniu (28-05-2010)

w ramach umowy komisu ?

więcej...

Jakie są w tym roku kryteria (28-05-2010)

określania dużych płatników podatku ?

więcej...

Przedsiębiorstwo nabyło akcje od nierezydenta. (21-05-2010)

Wg jakiej stawki opodatkowywany jest taki dochód?

więcej...

Czy zalicza się do środków na spłatę procentów od kredytu (19-05-2010)

otrzymanego przez przedsiębiorstwo– płatnika podatku od dochodu od banku- nierezydenta, który zaliczany jest do kosztów ogółem takiego przedsiębiorstwa, kwotę podatku od dochodów nierezydentów, która jest uiszczana z takich procentów?

więcej...

Przedsiębiorstwo otrzymało zwrotną pomóc finansową od innego przedsiębiorstwa, płatnika podatku od dochodów. (19-05-2010)

Termin umowy minął, lecz kwota pomocy nie została zwrócona w całości. Czy przedsiębiorstwo powinno wliczyć taką kwotę zwrotnej pomocy finansowej do dochodu ogółem?

więcej...


.....................................

Sklep internetowy

Sklep internetowy
.....................................


Ambasada RP w Kijowie


.....................................


Poznaj partnera


.....................................


Sprawdź czy Twój Partner nie jest na liście osób skorumpowanych


.....................................


Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy


.....................................


TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY


.....................................


Państwowa Komisja ds.Papierów Wartościowych i Rynku Funduszy


.....................................


Państwowy Tarnopolski Uniwersytet Medyczny


.....................................



.....................................